SAP Finug vuosikokous 23.4.2025
23.4.2025
Tervetuloa SAP Finug vuosikokoukseen keskiviikkona 23.4.2025.
Ohjelma
16:00-17:00 SAP Finnish User Group ry:n sääntömääräinen vuosikokous
Vuosikokouksen agenda on nähtävillä SAP Finug verkkosivuilla. Webinaari-alustana toimii Zoom Webinars.
Maksuton webinaari on tarkoitettu vain Finugin jäsenyritysten/-yhteisöjen edustajille. Kokouksessa käsitellään yhdistyksen sääntömääräiset asiat.
Halutessasi voit myös saapua paikan päälle osoitteeseen: Kumpulantie 3, 00520, Helsinki (Wakaru Oy:n toimitilat). llmoita osallistumisestasi paikan päällä etukäteen sähköpostitse viimeistään 16.4.2025 mennessä: sihteeri@sapfinug.fi
Yhdistyksen kokouksissa on jokaisella varsinaisella jäsenellä yksi ääni. Kannattajajäsenillä ja muilla vuosikokousosallistujilla on kokouksessa läsnäolo- ja puheoikeus.
Ilmoittautuminen
Ilmoittaudu SAP Finug vuosikokouskseen työsähköpostillasi Ilmoittaudu-painikkeella 18.4.2025 mennessä.
